W marcu nauczyciele naszej szkoły zaprosili wszystkich uczniów do udziału w szkolno – parafialnym konkursie plastycznym z okazji 90. rocznicy urodzin ks. Józefa Tischnera pt.„Ksiądz Józef Tischner w oczach dzieci” W konkursie wzięło udział 77 uczniów z klas I – VIII. Podsumowanie konkursu odbyło się we wtorek 08.04.2021 r. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatorów, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, więc jury zdecydowało nagrodzić prace odznaczające się szczególną pomysłowością. Podczas oceny uwagę zwracano na poziom aktywności twórczej oraz umiejętność łączenia ze sobą różnych technik, oryginalne ujęcie tematu, formę i ilość włożonej pracy. Spośród prac zostały wyłonione trzy pierwsze miejsca w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III , klasy IV-VI i klasy VII- VIII oraz Nagroda Internautów. Jury w składzie Pani Jolanta Wolańska, Pani Karolina Iwanek, Pani Małgorzata Grygny oraz ks. Michał Styła przyznało następujące miejsca:

I. Kategoria klas I – III
Wizerunek ks. Józefa Tischnera.
Laureaci:
I miejsce – Marta Magnuszewska klasa 3b
II miejsce – Laura Kuźma klasa 2a i Maksymilian Wydra klasa 2b

II. Kategoria klas IV – VIII
10 ciekawostek o ks. Józefie Tischnerze
Laureaci w klasach IV-VI:
I miejsce – Emilia Kobielus klasa 4a
II miejsce – Bartłomiej Trzopek klasa 6a
Laureaci w klasach VII-VIII
I miejsce – Amelia Przybyszewska klasa 7b
II miejsce – Karolina Kobielus klasa 8a

W głosowaniu online oddano 312 głosów. Nagrodę Internautów otrzymują:
I miejsce – Joanna Czechowicz klasa 8b (98 głosów)
II miejsce – Maja Hylińska klasa 3b (93 głosy)
III miejsce – Sandra Latasiewicz klasa 7a (54 głosy)

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.

Skip to content