RODO migawka
bezpłatne mikroszkolenia dla pracowników

  • Cykl bezpłatnych mikroszkoleń dedykowanych pracownikom.
  • Przystępna forma szkolenia oraz intuicyjna nawigacja.
  • Każde z mikroszkoleń kończy się testem sprawdzającym zdobytą wiedzę.
E-szkolenie, poziom podstawowy - w pigułce

Zasady ochrony informacji

Jak w prosty sposób podnieść poziom bezpieczeństwa danych w organizacji
poprzez wyeliminowanie najpopularniejszych błędów popełnianych przez pracowników.

ROZPOCZNIJ

E-szkolenie, poziom optymalny - meritum

Raportowanie naruszeń

Czym jest naruszenie ochrony danych osobowych, co zrobić gdy do niego dojdzie, z jakimi konsekwencjami musi się liczyć organizacja w sytuacji wystąpienia naruszenia ochrony danych osobowych.

ROZPOCZNIJ

E-szkolenie, poziom premium

Ustawa DODO

Czyli ochrona danych osobowych w Policji, sądach, Służbie Więziennej, Lasach Państwowych i innych organach zobowiązanych do stosowania ustawy w związku ze zwalczaniem przestępczości

ROZPOCZNIJ

RODO migawka daje zarys najważniejszych zagadnień z danego obszaru, ma za zadanie zasygnalizować to, co jest ważne. Dla uzyskania optymalnej porcji informacji rekomendujemy skorzystanie z pełnego szkolenia e-learningowego.

Oferowane przez nas e-szkolenia zapewniają nie tylko możliwość weryfikacji zdawalności testu, ale także posiadają funkcję automatycznego rozsyłania zaświadczeń o ukończeniu szkolenia oraz opcjonalnie nadawanie upoważnień do przetwarzania danych osobowych.

Oprócz szkoleń e-learningowych szczególnie polecamy szkolenia zamknięte, gdzie pracownicy mogą w swobodnej atmosferze zadać prowadzącemu pytania z serii „wszystko co chciałbyś wiedzieć o RODO, ale bałeś się zapytać”.