W dniu 17.03.2022r. w szkole Rycerce Górnej odbyły się gminne między szkolne rozgrywki w piłce siatkowej.

Nasi uczniowie zdobyli II miejsce w kategorii chłopców starszych i I miejsce w kategorii dziewcząt starszych. Dziewczęta tym samym zakwalifikowały się do rozgrywek na szczeblu powiatowym, które odbyły się 21.03.2022r. w Węgierskiej Górce.

W rozgrywkach tych nasze uczennice w pierwszym meczu pokonały drużynę Cięciny 2:0, w drugim meczu po zaciętej walce nieznacznie uległy drużynie z SP6 Żywiec 14:15 i 12:15.

W naszej drużynie oprócz uczennic z klas ósmych grały również dziewczęta o rok młodsze, dlatego mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda im się również dostać do rozgrywek powiatowych i godnie reprezentować naszą szkołę.

W tym roku naszą szkołę reprezentowali:

1. Oliwia Szczotka klasa VII b
2. Aleksandra Oleś klasa VII b