Nasze ekologiczne działania

Nasz szkoła podejmuje wiele działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

Prowadzimy od wielu lat zbiórkę plastikowych zakrętek, które przekazujemy potrzebującym. Bierzemy udział w akcji-Zbieraj baterie i telefony. W listopadzie –w miesiącu finałowym przekazaliśmy ok. 60 kg odpadów niebezpiecznych. W październiku i listopadzie prowadziliśmy zbiórkę suchej karmy dla psów i kotów. Karmę przekazaliśmy dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Żywcu.

Prowadzimy systematyczną edukację ekologiczną dla dzieci i młodzieży naszej szkoły.

Dziękujemy uczniom i rodzicom za duże zaangażowanie w działania na rzecz środowiska.

Działamy dalej, akcje ekologiczne trwają przez cały rok szkolny.

Zapraszamy do współpracy!

Organizator

Ostatnio dodane

Info

ADRES

Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Ks. Józefa Tischnera w Rajczy

34-370 Rajcza, ul. Rynek 2.

KONTAKT