NASZE SZKOLNE KOŁO KRAJOZNAWCZO-TURYSTYCZNE

NAGRODZONE

SKKT działające przy Szkole Podstawowej nr 1 w Rajczy zostało nagrodzone przez Starostwo Powiatowe w Żywcu w ramach konkursu na najaktywniejsze szkolne koło turystyczne. Nagroda w kwocie 400 złotych zostanie przeznaczona na dalszą działalność koła i propagowanie turystyki wśród uczniów naszej szkoły.  Nasze koło organizowało lub brało udział w następujących wycieczkach oraz imprezach turystycznych: wycieczka na Leskowiec w Beskidzie Małym, nocowanie na Przegibku, wiosenny Zlot Ekologiczny (wielokrotnie), wycieczka w Gorce, wycieczka w Beskid Wyspowy, jesienny Zlot Ekologiczny (wielokrotnie), wycieczka na Halę Krupową, nocowanie w schronisku na Rysiance. Wszystkie wycieczki przebiegły w miłej atmosferze, a członkom koła nie brakowało zapał do zdobywania górskich szczytów. Zapraszamy w nasze szeregi nowych adeptów wycieczek górskich.

Z turystycznym pozdrowieniem
Magdalena Omyła