KONKURS „TRIATHLON MATEMATYCZNO – FIZYCZNY”

1 marca 2023 r. i 8 marca 2023 r. odbyły się pierwsze półfinały konkursu „Triathlon matematyczno – fizyczny”. Uczniowie klas IV i V rozwiązywali zestaw konkursowy składający się z sześciu zadań z matematyki, natomiast uczniowie klas VI z dziewięciu zadań z matematyki. Uczniowie klas VII i VIII rozwiązywali zestaw składający się z sześciu zadań z matematyki i trzech zadań z fizyki. Do konkursu przystąpiło 39 uczniów.

22 marca 2023 r. i 29 marca 2023 r. odbyły się drugie półfinały konkursu na poszczególnych poziomach klasowych.
Po podsumowaniu wyników z obu półfinałów do finału zakwalifikowało się 19 uczniów.

klasy czwarte:

Szymon Drozdek
Maja Kostka
Roman Magnuszewski

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a finalistom życzymy powodzenia w decydującej fazie konkursu.

Finał konkursu odbędzie się 19.04.2023 r.

Organizatorzy konkursu
Ewa Węglarz