Temat konkursu jest ściśle związany z obecną sytuacją hydrologiczną – bezśnieżna zima i brak deszczu wiosną spowodowały suszę, a ta z kolei spowodowała liczne problemy w rolnictwie i w gospodarstwach domowych.

KLASY 1 – 3 i 4 – 5

Wykonaj pracę plastyczną, nawiązując do tematu konkursu, dowolną techniką w formacie A4 – zrób zdjęcie swojej pracy, a następnie podpisz (imię i nazwisko, klasa) i wyślij przez dziennik do nauczyciela biologii Marii Habiciak (w temacie wiadomości wpisz  KONKURS)

KLASY 6 – 8

Jak oszczędnie gospodarować wodą w domu i ogrodzie – wykonaj projekt (stwórz dokument lub prezentację multimedialną) i podpisaną (imię i nazwisko, klasa) prześlij na adres email:
m-habiciak@wp.pl z dopiskiem KONKURS.

Termin nadsyłania prac upływa 15 maja 2020r. W konkursie przewidziano nagrody dla laureatów oraz dodatnie punkty z zachowania dla wszystkich uczestników.

Skip to content