Szanowni Rodzice uczniów klas 1-3.

W związku z przejściem w tryb nauki zdalnej od poniedziałku 9 listopada uczniowie klas 1-3 uczestniczą w warsztatach pozwalających na wykorzystanie szkolnej platformy edukacyjnej. Działania te zostaną zintensyfikowane w czwartek i piątek w ramach zajęć informatycznych.

W przypadku problemów z logowaniem do platformy gSuite prosimy o kontakt z uwzględnieniem odpowiedniego czasu na odpowiedź i pomoc. Problemy techniczne należy zgłaszać do dyrektora szkoły, który będzie dysponować dalsze działania z uwzględnieniem możliwości personalnych i technicznych w rozwiązaniu problemów. Apelujemy o wspieranie wzajemne działań, wymianę doświadczeń, kontakt wspólny pomiędzy Rodzicami/Uczniami.

Trzymamy kciuki i wspieramy Państwa działania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w miarę naszych technicznych i personalnych możliwości.

Pozdrawiamy!

 

Skip to content