Komunikat 1/04/11/2020

4 lis, 2020

Szanowni Rodzice uczniów klas 1-3.

W związku z przejściem w tryb nauki zdalnej od poniedziałku 9 listopada uczniowie klas 1-3 uczestniczą w warsztatach pozwalających na wykorzystanie szkolnej platformy edukacyjnej. Działania te zostaną zintensyfikowane w czwartek i piątek w ramach zajęć informatycznych.

W przypadku problemów z logowaniem do platformy gSuite prosimy o kontakt z uwzględnieniem odpowiedniego czasu na odpowiedź i pomoc. Problemy techniczne należy zgłaszać do dyrektora szkoły, który będzie dysponować dalsze działania z uwzględnieniem możliwości personalnych i technicznych w rozwiązaniu problemów. Apelujemy o wspieranie wzajemne działań, wymianę doświadczeń, kontakt wspólny pomiędzy Rodzicami/Uczniami.

Trzymamy kciuki i wspieramy Państwa działania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w miarę naszych technicznych i personalnych możliwości.

Pozdrawiamy!

 

Ostatnio dodane

PILNE! COVID19!

W związku z otrzymaną informacją 24 października 2021 o godz. 19:24 o przypadku COVID19 w klasie 7B i podejrzeniu choroby w klasie 8C organizacja zajęć w zespołach ulega tymczasowej zmianie.

Info

ADRES

Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Ks. Józefa Tischnera w Rajczy

34-370 Rajcza, ul. Rynek 2.

KONTAKT