Ferie lokalnie

9 stycznia – Otwarcie snowparku w Rajczy – warsztaty / zawody

Pierwsza impreza na parku w Rajczy już wkrótce, więc dokładnie sprawdź co będzie się działo, niezwłocznie zapisz się na wydarzenie, skorzystaj z DARMOWYCH WARSZTATÓW i nie przegap super okazji! Więcej informacji w środku. (-info organizatora-).

SkiPark Rajcza – Więcej informacji

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna dla dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych

W okresie ferii zimowych uczniowie i rodzice mogą korzystać ze wsparcia, jakie oferują poradnie psychologiczno-pedagogiczne. Cały czas funkcjonuje także bezpłatna infolinia 800 080 222 z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Ponadto – w odpowiedzi na zagrożenia wynikające ze stanu pandemii – powstała poradnia on-line „Zawsze Jest Jakieś Wyjście”. Rozpocznie ona swoją działalność 1 stycznia 2021 r.

Rodzice i uczniowie mogą również skorzystać ze wsparcia organizowanego przez naszą Szkołę. Polecamy bezpośredni kontakt przez e-Dziennik z Pedagogiem szkolnym.

Kontakt eDziennik

Rekomendacje MEN

Ferie z Polskim Radiem – audycje i słuchowiska dla dzieci i młodzieży

Polskie Radio zmienia swoją ramówkę na czas ferii zimowych. W ofercie znajdą się specjalne audycje oraz słuchowiska dla dzieci i młodzieży. Będą one emitowane m.in. w ramach pasma „Zima z Radiem” i „Ferie z Trójką”, a także na antenie Polskiego Radia Dzieciom.

Ferie bez nudy

Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej, której fundatorem jest Totalizator Sportowy, opracowała specjalny program zajęć skierowany do dzieci i młodzieży w czasie ferii zimowych. #FerieBezNudy to akcja mająca na celu wsparcie rodziców i opiekunów w zorganizowaniu czasu wolnego w domu z wykorzystaniem nowoczesnej platformy internetowej www.feriebeznudy.pl. Partnerem tej inicjatywy jest Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Ferie z TVP

Rozrywka, ciekawe filmy i seriale, a także wciągające programy sportowe i lifestylowe – to główne propozycje przygotowane przez Telewizję Polską. W ramach emitowanego codziennie cyklu dynamicznych, 20-minutowych programów edukacyjnych każdy znajdzie coś dla siebie – miłośnicy piłki nożnej, tańca czy też młody koneser sztuki. Propozycje te z powodzeniem zaangażują całe rodziny do wspólnego i niezwykle interesującego spędzania czasu!

Pozostałe propozycje…

Wkrótce kolejne propozycje informacji….