https://portal.librus.pl/szkola/artykuly/nauczanie-z-librusem-w-pigulce-poradnik-zbior


Szczególna sytuacja epidemiczna sprawiła, że wykorzystanie nowych technologii stało się niezwykle istotne praktycznie w każdej dziedzinie (również edukacji). Z dnia na dzień szkoły musiały rozpocząć edukację zdalną, a to wiązało się z wieloma wyzwaniami zarówno organizacyjnymi, jak i technologicznymi. Ponad 7 300 szkół dokumentuje obecnie przebieg nauczania za pomocą systemu Synergia a około 310 000 pedagogów każdego dnia wykorzystuje go w codziennej pracy. Chcąc wspierać dyrektorów i nauczycieli, wprowadziliśmy w systemach Librus nowe narzędzia i funkcje, które ułatwiają sprawną organizację nauczania, również na odległość.

Poniżej znajdą Państwo poradniki dotyczące rozwiązań Librus, które z pewnością przydadzą się podczas codziennej pracy w szkole, a także w edukacji prowadzonej zdalnie lub hybrydowo.