Już półmetek wakacji, tymczasem w Uniwersytet Otwarty w Uniwersytecie Śląskim nie zwalniamy tempa, intensywnie pracujemy nad przygotowaniami do kolejnej edycji Uniwersyteckiego Miasteczka Naukowego, po raz pierwszy w formule On-line❗️???

KONKURS dla Nauczycieli❗️?‍??‍?
Jeśli jesteś: nauczycielem-poszukiwaczem, pasjonatem i lubisz wyzwania – zgłoś się❗️
Naszym celem jest budowanie sieci edu-entuzjastów, edu-zmieniaczy i pasjonatów edukacji. Takich, którzy tak jak my, cenią wartość edukacyjnych relacji, poszukują dobrej jakości w nauczaniu, a poprzez swoje działania, postawę i entuzjazm inspirują innych, motywują tych niezdecydowanych i zawstydzają malkontentów, nadając lepszą jakość polskiej edukacji
W ramach współpracy będziemy promować Twoje działania na profilu Uniwersytetu Otwartego na portalu Facebook oraz oferujemy bilet wstępu dla uczniów Twojej klasy na wybrany cykl interaktywnych wykładów: Osobliwości Świata Fizyki / Biorobotyka / Niesamowita Historia Ludzkości w tegorocznej edycji Uniwersyteckiego Miasteczka Naukowego On-line?

Zasady konkursu są proste:
1️⃣ Wypełnij formularz znajdujący się pod poniższym linkiem: ?https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdPWM1aAH2nLX96b…/viewform…
i w kilku zdaniach napisz, dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Ambasadorem tegorocznego Uniwersyteckiego Miasteczka Naukowego On-line. Nie chodzi nam o Twoje CV, napisz proszę: W jaki sposób pracujesz z uczniami? Co/kto Cię napędza/inspiruje do działania? Jak definiujesz edukacyjny sukces? Czym możesz się pochwalić? Na zgłoszenia czekamy do 20.08.2020 włącznie.
2️⃣ Spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie wyłoniony zwycięzca. Zgłoszenia będą oceniane przez trzech pracowników Uniwersytetu Otwartego UŚ. Wynik zostanie ogłoszony 24.08.2020
3️⃣ Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest posiadanie aktywnego profilu w portalu Facebooku.
4️⃣ Osoba nominowana na Ambasadora Uniwersyteckiego Miasteczka Naukowego On-line otrzyma bilet wstępu na wybrany cykl warsztatów: Osobliwości Świata Fizyki / Biorobotyka / Niesamowita Historia Ludzkości w tegorocznej edycji Uniwersyteckiego Miasteczka Naukowego On-line dla uczniów jednej klasy (max. 30 biletów).
5️⃣ Osoba nominowana na Ambasadora Uniwersyteckiego Miasteczka Naukowego On-line zobowiązuje się do dwukrotnego zamieszczenia na profilu w portalu Facebook informacji o wydarzeniu oraz – po wzięciu udziału w wybranym wykładzie – relacji z wydarzenia.
6️⃣ Przesłanie zgłoszenia jest tożsame z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, akceptacją klauzuli RODO dla uczestników konkursu (dokumenty w postaci komentarza do posta, prosimy o zapoznanie się z nimi⤵️) oraz – w przypadku nominacji na Ambasadora – na publikację wizerunku na profilu portalu Facebook Uniwersytetu Otwartego oraz stronach internetowych Uniwersytet Śląski w Katowicach.

Uniwersytet Otwarty w Uniwersytecie Śląskim

Pin It on Pinterest