22 czerwca o godz. 9:00 oficjalnie pożegnamy naszych absolwentów. Najlepsi uczniowie, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce otrzymają nagrody książkowe ufundowane przez Wójta Gminy Rajcza p. Zbigniewa Paciorka oraz Radę Rodziców. 23 czerwca (piątek) również o godz. 9:00 cała społeczność szkolna będzie uczestniczyć w uroczystym zakończeniu zajęć w roku szkolnym 2022/2023, po której zostaną rozdane świadectwa szkolne w klasach. Wcześniej o godzinie 8:00 (piątek) wszystkich serdecznie zapraszamy na Mszę Św. w kościele parafialnym.

Dzień zakończenia roku szkolnego 2022/2023 będzie również ostatnim dniem pracy pani Genowefy Dobras, długoletniej nauczycielki naszej szkoły, która zdecydowała się przejść na emeryturę. Wielu absolwentów SP1 w Rajczy zaczynało przygodę z nauką pod jej opieką jako nauczyciela oraz wychowawcy w szkołach Gminy Rajcza. Serdecznie dziękujemy za wszystko, co Pani ofiarowała dla naszej społeczności. Z pewnością jeszcze się zobaczymy.

Wszystkim serdecznie gratulujemy osiągnięcia wysokich wyników w nauce oraz dopingujemy w dalszym rozwoju i realizacji kolejnych wyzwań. Szczególnie dziękujemy za pomoc w organizacji uroczystości, wydarzeń i bieżących działań szkoły wszystkim Rodzicom, dzięki którym realizacja naszych planów była możliwa.