Narodowe czytanie „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej

Narodowe czytanie „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej

Dziś dołączyliśmy do akcji narodowego czytania powieści Elizy Orzeszkowej pt. „Nad Niemnem”. Serdecznie dziękujemy naszym gościom za udział oraz jesteśmy ogromnie dumni z naszych uczniów i nauczycieli, którzy zorganizowali to wspaniałe wydarzenie. Gratulacje!

Zajęcia w pracowni druku 3D Scrilab SP1Rajcza

10 paź 2022 | Dla Uczniów, Laboratoria, Zajęcia dodatkowe

W ramach zajęć rozwijających zainteresowania nasi uczniowie kontynuują projekt „Laboratoria przyszłości”. Jutro (wtorek) na lekcji 7 i 8 uruchamiamy naszą pracownię druku 3D SkriLab i wkrótce będziemy ćwiczyć umiejętności programowania i drukowania modeli trójwymiarowych. Pierwsze zajęcia pokazowe i zapisy dla uczniów – 18.10. Zajęcia prowadzi p. Brunon Bielecki.

Pin It on Pinterest