Narodowe czytanie „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej

Narodowe czytanie „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej

Dziś dołączyliśmy do akcji narodowego czytania powieści Elizy Orzeszkowej pt. „Nad Niemnem”. Serdecznie dziękujemy naszym gościom za udział oraz jesteśmy ogromnie dumni z naszych uczniów i nauczycieli, którzy zorganizowali to wspaniałe wydarzenie. Gratulacje!

Zajęcia na ściance wspinaczkowej

25 lis 2019 | Aktualności

W piątek 22.11.2019r. odwiedzili Nas uczniowie Szkoły Podstawowej w Zwardoniu. Celem wizyty były zajęcia na ściance wspinaczkowej. Razem z uczniami klasy 5b i 6b naszej szkoły przez ponad dwie godziny wspinaliśmy się pokazując odwagę, siłę i ambicję. Zajęcia wszystkim się podobały, na pewno będą kolejne. Dziękujemy nauczycielom zaangażowanym w to wydarzenie.

Oprac. R. Iwanek

Pin It on Pinterest