Z wizytą w schronisku dla bezdomnych zwierząt

31 październik, 2019
W trosce o los bezdomnych zwierząt uczniowie naszej szkoły zbierali karmę dla Schroniska Żywiec „Beskid”.
31 października klasy IIb I IIIb udały się do schroniska, aby przekazać zebrane dary. Uczniowie zwiedzali schronisko i brali udział w warsztatach na temat opieki nad zwierzętami, poznali sposoby adopcji zwierząt i zasady działania wolontariatu. Nasi wychowankowie wykazali się wrażliwością i przyjaznym stosunkiem do zwierząt. Spotkanie w schronisku utwierdziło wszystkich w przekonaniu, że warto wspierać i pomagać instytucjom dbającym o bezdomne zwierzęta.
Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom za hojność i duże zaangażowanie w akcję na rzecz zwierząt. Razem możemy wiele:)
a
a
a
a

Ostatnio dodane

Info

ADRES

Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Ks. Józefa Tischnera w Rajczy

34-370 Rajcza, ul. Rynek 2.

KONTAKT