25 czerwca zakończyliśmy zajęcia w roku szkolnym 2020/2021. Trudny rok ze względu na pandemię i naukę zdalną. Mimo wszystko daliśmy radę wspólnie MY! Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele.

Nasi najlepsi uczniowie zostali nagrodzeni książkami ufundowanymi przez wspaniałą Radę Rodziców. Absolwenci, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce – średnia 5,0 – zostali docenieni również przez Wójta Gminy – p. Zbigniewa Paciorka – fundatora nagród dla najlepszych ósmoklasistów. Dyrektor Szkoły przekazał listy pochwalne dla Rodziców najlepszych absolwentów.

Podczas uroczystości wręczono także wyróżnienia dla uczniów – finalistów konkursu „Wieża Wiertnicza”, których inicjatorem było PGNiG oraz innych znaczących sukcesów sportowych i kulturalnych promujących imię Szkoły i Gminę Rajcza. Wszystkim serdecznie gratulujemy i Dziękujemy!

To zaszczyt mieć tak wspaniałych uczniów.