UWAGA!

Szanowni Państwo,

W związku z planowanymi badaniami przesiewowymi w kierunku SARS-Cov-2 informujemy, że zdeklarowane do w/w badania osoby ze Szkoły Podstawowej w Rajczy będą badane w dniu 12.01.2021 od godz. 08:00 do godz. 08:45.

Materiał do badania będzie pobierany w punkcie ŻYWIEC ul. Piłsudskiego 46, natomiast badanie będzie przeprowadzone przez Laboratorium: Medyczne Laboratorium DIAGNOSTYKA, ul. Paderewskiego 32C, Katowice.

PSSE w Żywcu

tel. 605 538 283 (od godz. 7:00 do godz. 21:00)

e-mail: psse.zywiec@pis.gov.pl

—————————————————————

tel.: 33 861 21 37

e-mail: epidemiologia.zywiec@wp.pl

psse.zywiec@pis.gov.pl

www.psse.zywiec.pl

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Żywcu ul. Krasińskiego 3, 34-300 Żywiec

„Administratorem Danych Osobowych  jest Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Żywcu z siedzibą przy ul. Krasińskiego 3, 34-300 Żywiec. Każda osoba przesyłając wiadomość zawierającą jej dane osobowe drogą elektroniczną, papierową ma prawo dostępu do tych danych, żądania ich usunięcia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub sprzeciwu wobec ich przetwarzania w związku z jej szczególną sytuacją. Przesyłane dane będą przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. „

Pin It on Pinterest