Narodowe czytanie „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej

Narodowe czytanie „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej

Dziś dołączyliśmy do akcji narodowego czytania powieści Elizy Orzeszkowej pt. „Nad Niemnem”. Serdecznie dziękujemy naszym gościom za udział oraz jesteśmy ogromnie dumni z naszych uczniów i nauczycieli, którzy zorganizowali to wspaniałe wydarzenie. Gratulacje!

WAŻNE! Badania przesiewowe dla nauczycieli

8 sty 2021 | Aktualności, Dla Nauczycieli

UWAGA!

Szanowni Państwo,

W związku z planowanymi badaniami przesiewowymi w kierunku SARS-Cov-2 informujemy, że zdeklarowane do w/w badania osoby ze Szkoły Podstawowej w Rajczy będą badane w dniu 12.01.2021 od godz. 08:00 do godz. 08:45.

Materiał do badania będzie pobierany w punkcie ŻYWIEC ul. Piłsudskiego 46, natomiast badanie będzie przeprowadzone przez Laboratorium: Medyczne Laboratorium DIAGNOSTYKA, ul. Paderewskiego 32C, Katowice.

PSSE w Żywcu

tel. 605 538 283 (od godz. 7:00 do godz. 21:00)

e-mail: psse.zywiec@pis.gov.pl

—————————————————————

tel.: 33 861 21 37

e-mail: epidemiologia.zywiec@wp.pl

psse.zywiec@pis.gov.pl

www.psse.zywiec.pl

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Żywcu ul. Krasińskiego 3, 34-300 Żywiec

„Administratorem Danych Osobowych  jest Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Żywcu z siedzibą przy ul. Krasińskiego 3, 34-300 Żywiec. Każda osoba przesyłając wiadomość zawierającą jej dane osobowe drogą elektroniczną, papierową ma prawo dostępu do tych danych, żądania ich usunięcia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub sprzeciwu wobec ich przetwarzania w związku z jej szczególną sytuacją. Przesyłane dane będą przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. „

Pin It on Pinterest