Darmowe szkolenie online dla nauczycieli.

Do dyspozycji nauczycieli oddajemy nowoczesną platformę edukacyjną. Logując się do niej uzyskasz dostęp do multimedialnych materiałów szkoleniowych. Nauczysz się, jak korzystać z Google Classroom – wirtualnej klasy, w której nauczyciel ma możliwość prowadzenia zajęć w czasie rzeczywistym. Może tworzyć i zamieszczać własne materiały edukacyjne, planować zadania, monitorować pracę uczniów i oceniać ich postępy.

Po zapoznaniu się z treścią szkolenia będziesz miał możliwość sprawdzić stopień opanowania prezentowanych treści.

Po zakończeniu pracy i zweryfikowaniu swoich umiejętności otrzymasz międzynarodowy certyfikat kompetencji informatycznych z modułu IP M21 Zdalne nauczanie.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

BEZPŁATNE SZKOLENIE I CERTYFIKAT ECCC

W trosce o rozwój edukacji i dobro uczniów szkolenie ECCC z modułu PI M21 Zdalne nauczanie wraz z certyfikatem ECCC
udostępniamy całkowicie BEZPŁATNIE!