Trasa z Prusowa na Halę Boraczą 7C

Wycieczka
16 wrz., 2020

W dn. 16 września uczniowie klasy 7C, korzystając z przepięknej, słonecznej pogody na koniec lata wyruszyli na szlaki Beskidu Żywieckiego. Trasa z Prusowa na Halę Boraczą dostarczyła wielu wrażeń i okazji do nauczenia się czegoś nowego w „pięknych okolicznościach przyrody”. Okazała odkrywka fliszu karpackiego, czy rozmowy o bezpieczeństwie w górach połączone z dodatkowymi kilometrami w nogach, z pewnością pozostaną na długo w pamięci. Po odpoczynku przy schronisku i upieczeniu kiełbasek pozostała już tylko urokliwa droga powrotna przez dolinę Nicluliny.

Był to super spędzony czas!

ODPOCZYNEK, INTEGRACJA, NAUKA.

mgr Monika Karczewska
mgr Iwona Jamrozowicz

Ostatnio dodane

Info

ADRES

Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Ks. Józefa Tischnera w Rajczy

34-370 Rajcza, ul. Rynek 2.

KONTAKT