Szlachetna Paczka 2021

SZLACHETNA PACZKA PO RAZ KOLEJNY W NASZEJ SZKOLE

Drodzy Rodzice i Uczniowie.

Nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej ”Szlachetna Paczka”. Na pomoc czekają rodziny, samotni seniorzy, chorzy oraz niepełnosprawni czy osoby dotknięte
przez los z naszej okolicy. To dzięki Waszemu wsparciu możemy dawać im nadzieję i towarzyszyć w pokonywaniu trudności. W jaki sposób możemy pomóc?

Można przynosić do szkoły poniższe artykuły:

Podstawowe produkty żywnościowe: herbata, kasza, cukier, konserwy mięsne i rybne, makaron, olej, ryż, dżem, warzywa w puszkach, mleko. Potrzebne środki czystości: proszek do prania, płyn do mycia naczyń, mydło/żel myjący, pasta do zębów, płyny czyszczące, szampon, kremy.
Materiały szkolne. Pamiętajmy o tym, że pomagamy konkretnym osobom, a okazane dobro do nas powraca.

Szlachetny darczyńco – bardzo dziękujemy.
Gotowi? No to pomagamy!

Komunikat

Uczniowie klasy 2A w dniach 22-26 listopada realizują zajęcia lekcyjne w trybie zdalnym. Zajęcia z pomocy psychologiczno-pedagogicznej we wskazanym okresie dla wszystkich uczniów przebywających na kwarantannie będą realizowane również zdalnie.