Zasady bezpiecznej pracy zdalnej
bezpłatne szkolenie dla pracowników

E-learning praca zdalna

Przygotowaliśmy szkolenie, które dostarczy wiedzy osobom mającym pracować zdalnie, rozwinie ich umiejętności, a także nauczy pożądanych zachowań.

Szkolenie wraz z testem wiedzy jest bezpłatne.

Bezpłatne szkolenie obejmuje zasady

• Bezpiecznej pracy z urządzeniami mobilnymi oraz dokumentacją papierową.
  • Właściwego korzystania z poczty firmowej i zasobów Internetu.
  • Komunikowania się poza siedzibą pracodawcy.
  • Niebezpieczeństw związanych z phishingiem.

Płatna wersja szkolenia obejmuje dodatkowo

• Konfigurację reguł cyberbezpieczeństwa w internetowej sieci domowej.
  • Budowę bezpiecznych haseł dostępowych.
  • Bezpieczne przechowywanie dokumentów elektronicznych.

Każdy uczestnik płatnej wersji szkolenia (po zaliczeniu testu) otrzymuje zaświadczenie potwierdzające zdanie egzaminu oraz poradnik „Zasady bezpiecznej pracy zdalnej„.

Zarządzanie akcją szkoleniową realizowane jest za pośrednictwem aplikacji ODO Nawigator.

ROZPOCZNIJ KUP PEŁNĄ WERSJĘ

Szacunkowy czas potrzebny do ukończenia szkolenia: wersja bezpłatna ok 15 min, a płatna ok 30 min

Test zdobytej wiedzy

• Szkolenie kończy test wielokrotnego wyboru, składający się z 4 pytań. Do zaliczenia testu wymagana jest poprawna odpowiedź na co najmniej 3 pytania.
  • Każda nieudana próba zaliczenia testu zmusza uczestnika do ponownego przejścia całego e-szkolenia.