#POLSAT #POLSATSPORT

Coraz więcej młodych pięściarzy dostaje możliwość rozwoju i rywalizacji. Śląski związek bokserski zorganizował pierwszy po luzowaniu obostrzeń covidowych mecz Śląsk kontra Kujawsko – Pomorskie. W Bielsku Białej młodzicy/młodziczki, kadeci/kadetki oraz juniorzy/juniorki stoczyli 20 pojedynków. kapitanem Śląska był Robert Gortat a Kujawsko-Pomorskiego Robert Osmólski. Mecz wygrali gospodarze 25-16, ale goście już zaprosili do siebie na rewanż.

Szkoła Podstawowa w Rajczy została wskazana w materiale PolsatSport jako pierwsza w regionie, w której będą – w porozumieniu z Gminą Rajcza – tworzone klasy patronackie o profilu bokserskim. Dziękujemy za promocję naszych działań!

Prezes Śląskiego Związku Bokserskiego:

Działamy długofalowo. Mam na myśli nie tylko organizowanie meczy (sic. bokserskich), ale również aspekt edukacyjny. Jesteśmy po podpisaniu umowy ze Szkołą Podstawową w Rajczy, z Gminą Rajcza, gdzie będziemy mieć klasy patronackie. 

Zapraszamy do obejrzenia materiału TV PolsatSport

 

 

 

Skip to content