25 listopada, jak co roku, świętowaliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tradycyjnie uczniowie klas młodszych przynieśli do szkoły swoje ulubione maskotki. Różnokolorowe, mięciutkie, puchate, małe i całkiem duże misie towarzyszyły dzieciom podczas lekcji i wspólnej zabawy. Na tę okazję uczennice starszych klas przeczytały dzieciom fragmenty bajek: „Chatka Puchatka” oraz „Miś Uszatek”.

Zabawa została uwieńczona rozdaniem słodyczy w misiowych rożkach dla wszystkich uczestników. Dziękujemy uczniom za stworzenie fantastycznych prac plastycznych pt: „Mój Miś”, które stworzyły przepiękną oraz magiczną galerię, którą można podziwiać na świetlicy szkolnej. Pomysłowość i precyzja wykonania prac jest godna najwyższego podziwu.

Serdecznie raz jeszcze dziękujemy uczniom za zainteresowanie oraz Radzie Rodziców wraz z rodzicami za pomoc w nagrodzeniu dzieci słodyczami.

Galeria zdjęć:
[custom-facebook-feed album=2715079335218742 albumcols=4 num=16]

 

Oprac. Marianna Jeleśniańska-Agan