Sukces naszych uczniów w ogólnopolskim konkursie z astrobiologii ASTROPHILES

23 czerwiec, 2021

SANDRA I MATEUSZ – SUKCES W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ASTROPHILES
MATEUSZ – NAJLEPSZY WYNIK W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie z astrobiologii ASTROPHILES. Konkurs składał się z trzech etapów, a uczestnicy musieli wykazać się wiedzą z astronomii, fizyki, biologii, geografii. Musieli również wykazać się znajomością projektów NASA, mających na celu eksplorację kosmosu.

Gratulujemy naszym uczniom: Sandrze Latasiewicz, która otrzymała wyróżnienie oraz Mateuszowi Szymońskiemu, finaliście konkursu. Mateusz otrzymał również wyróżnienie za najlepszy wynik w województwie śląskim.

Janina Legierska

Ostatnio dodane

Info

ADRES

Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Ks. Józefa Tischnera w Rajczy

34-370 Rajcza, ul. Rynek 2.

KONTAKT