Narodowe czytanie „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej

Narodowe czytanie „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej

Dziś dołączyliśmy do akcji narodowego czytania powieści Elizy Orzeszkowej pt. „Nad Niemnem”. Serdecznie dziękujemy naszym gościom za udział oraz jesteśmy ogromnie dumni z naszych uczniów i nauczycieli, którzy zorganizowali to wspaniałe wydarzenie. Gratulacje!

Spotkanie z Mistrzem! Krzysztof „Diablo” Włodarczyk w SP1 Rajcza

26 maj 2023 | Aktualności, Sport

Dziś w naszej szkole gościliśmy
Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka.

Spotkanie z Mistrzem było fantastycznym przeżyciem dla uczniów i gości w naszej szkole. Krzysztof Włodarczyk, ps. Diablo (ur. 19 września 1981 w Warszawie) – polski bokser, były mistrz świata organizacji WBC oraz były mistrz świata organizacji IBF w kategorii junior ciężkiej (do 200 funtów). Pokonał 6 zawodników o tytuł mistrza świata.

Pin It on Pinterest