Narodowe czytanie „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej

Narodowe czytanie „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej

Dziś dołączyliśmy do akcji narodowego czytania powieści Elizy Orzeszkowej pt. „Nad Niemnem”. Serdecznie dziękujemy naszym gościom za udział oraz jesteśmy ogromnie dumni z naszych uczniów i nauczycieli, którzy zorganizowali to wspaniałe wydarzenie. Gratulacje!

Rzeźby i płaskorzeźby – nowe talenty naszych uczniów

2 mar 2023 | Aktualności

Uczniowie klas 5 „a” i 5 „b” podczas lekcji plastyki poznawali zagadnienia związane z rzeźną i płaskorzeźbą. W ramach zajęć uczniowie wykonali z masy solnej rzeźby i płaskorzeźby związane z mitologią grecką. Dzieła naszych uczniów można było podziwiać przez ostatnie tygodnie podczas wystawy. Musimy przyznać, że nasi uczniowie mają wiele talentów a jednym z nich jest talent plastyczny. Brawa dla wszystkich uczniów za przygotowanie tak pięknych prac.

Pin It on Pinterest