Rozpoczęcie procesu rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

17 Maj, 2021

KANDYDACI DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH!

Witamy Was w systemie elektronicznej rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Od dzisiaj możecie zakładać konta w systemie ( przycisk ZGŁOŚ KANDYDATURĘ), wybierać szkoły i oddziały, do których chcecie kandydować, tworząc swoją listę preferencji. Proces zakładania konta kończy się utworzeniem przez system loginu oraz koniecznością wprowadzenia przez Was hasła.

Login i hasło należy koniecznie zapamiętać jest on konieczny do korzystania z aplikacji podczas całego procesu. Termin na zakładanie kont, wyboru szkól i oddziałów oraz dostarczenia wniosku do szkoły I wyboru upływa 21 czerwca o godz.15.00. W celu szczegółowego  wyjaśnienia zagadnień związanych z procesem kandydowania do szkół udostępniamy Wam podręcznik, który znajduje się w zakładce POMOC.

UWAGA!!!

Kandydaci, ubiegający się o przyjęcie do oddziałów dwujęzycznych, międzynarodowych, wstępnych, sportowych, mistrzostwa sportowego, przygotowania wojskowego oraz oddziałów, do których obowiązuje sprawdzian uzdolnień kierunkowych, składają wniosek do 31 maja do godz.15.00 do szkoły pierwszego wyboru niezależnie od miejsca umieszczenia na swojej liście tych oddziałów.

Czytaj dalej

Ostatnio dodane

Info

ADRES

Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Ks. Józefa Tischnera w Rajczy

34-370 Rajcza, ul. Rynek 2.

KONTAKT

Skip to content