Wszystko jasne

Rozdanie nagród  konkursu matematyczno- fizycznego „Zdaj Lepiej”.

Ależ to były nagrody. 18 czerwca 2021r na uroczystym podsumowaniu konkursu zostały wręczone nagrody. Dziękujemy sponsorom za niewiarygodną życzliwość i pomoc finansową w ufundowaniu nagród rzeczowych o łącznej kwocie 3000 zł oraz dodatkowo – nagrody specjalnej dla laureata konkursu klas ósmych.

Nagrody rzeczowe otrzymali laureaci (Ewelina Hubka klasa 8a, Mateusz Szymoński klasa 7a, Sandra Latasiewicz klasa 7a), wyróżnieni (Salachna Bartłomiej klasa 8b, Zdechlik Sebastian, klasa 8a, Szymońska Aleksandra klasa 8a, Zając Bartosz klasa 8a, Badyńska Daria klasa 7b). Okolicznościowe pamiątki otrzymali wszyscy uczestnicy finału a klasa 7a jako Mistrz Potyczek Matematyczno – Fizycznych „Zdaj Lepiej” otrzymała nagrodę w postaci słodyczy.

Nagrodę specjalną – tygodniowy wyjazd na obóz naukowy do Montmorency/Paryż zdobyła uczennica klasy 8a Ewelina Hupka.

Jest nam niezmiernie miło, że udało nam się spotkać ludzi, którzy chociaż nie związani z naszym regionem już od trzech lat pomagają uzdolnionej młodzieży szkolnej z naszej miejscowości. Podziękowaniem niech będą słowa Jana Pawła II „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.

Organizatorzy konkursu: Czesław Legierski, Janina Legierska, Ewa Węglarz.

Galeria:
https://drive.google.com/drive/folders/1UUrP_-j36OHBVE9XStGv5eRlbt8xT_6n?usp=sharing

Relacja fotograficzna z wręczenia nagród – Mateusz Kąkol

Skip to content