W piątek 25.10 na boisku Orlik w Rajczy rozegrane zostały zawody gminne w mini piłce nożnej, czyli klas 4-6.Przy pięknej słonecznej pogodzie rozegrany został turniej w formule „każdy z każdym”. Do gry stanęło 5 drużyn z gminy Rajcza: Rajcza, Rycerka Górna, Rycerka Dolna, Sól, Zwardoń. Rozegranych zostało 10 meczów. Po bardzo ciekawych i emocjonujących meczach, pierwsze miejsce i awans na zawody powiatowe wywalczyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Rajczy.

W poniedziałek 28.10 na boisku Orlik w Rajczy rozegrane zostały zawody gminne w piłce nożnej klas 7-8. Pogoda była niezbyt łaskawa, ale pozwoliła na rozegranie turnieju systemem „każdy z każdym” czterem drużynom: Rajczy, Rycerce Górnej, Rycerce Dolnej i Zwardoniowi. Po ciekawym widowisku , pierwsze miejsce i awans na zawody powiatowe wywalczyła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Rajczy w składzie: Biernat Mikołaj, Tabacarz Marek, Wydra Sebastian, Bysko Mikołaj, Klimas Dominik, Kąkol Kacper, Reis Oskar, Mierzyński Mateusz, Piętka Hubert.

Gratulujemy i dziękujemy chłopakom za godne reprezentowanie Naszej Szkoły. Jednocześnie informujemy, że niedługo obie drużyny, młodsza i starsza rozegrają mecze z mistrzami gmin Ujsoły i Milówka o udział w finale zawodów powiatowych.

Skip to content