Narodowe czytanie „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej

Narodowe czytanie „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej

Dziś dołączyliśmy do akcji narodowego czytania powieści Elizy Orzeszkowej pt. „Nad Niemnem”. Serdecznie dziękujemy naszym gościom za udział oraz jesteśmy ogromnie dumni z naszych uczniów i nauczycieli, którzy zorganizowali to wspaniałe wydarzenie. Gratulacje!

Regionalnie w Rajczy

26 wrz 2019 | Aktualności, Rada Rodziców

W czwartek 26 września w Gminnym Ośrodek Kultury i Sportu w Rajczy odbyło się Spotkanie z tradycją – audycje muzyczne dla dzieci i młodzieży. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy 1 pod opieką p. Urszuli Kopeć. Podczas zajęć dzieci mogły poznać tradycyjne instrumenty górali beskidzkich: piszczałki, fujarki, dwojnice, trombity, rogi, złóbcoki, skrzypce, dudy żywieckie oraz posłuchać ich brzmienia. Dzieci mogły poczuć się nawet jak na tradycyjnym weselu i zatańczyć.

 


Pin It on Pinterest