Regionalnie w Rajczy

W czwartek 26 września w Gminnym Ośrodek Kultury i Sportu w Rajczy odbyło się Spotkanie z tradycją – audycje muzyczne dla dzieci i młodzieży. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy 1 pod opieką p. Urszuli Kopeć. Podczas zajęć dzieci mogły poznać tradycyjne instrumenty górali beskidzkich: piszczałki, fujarki, dwojnice, trombity, rogi, złóbcoki, skrzypce, dudy żywieckie oraz posłuchać ich brzmienia. Dzieci mogły poczuć się nawet jak na tradycyjnym weselu i zatańczyć.

 


Ostatnio dodane

PILNE! COVID19!

W związku z otrzymaną informacją 24 października 2021 o godz. 19:24 o przypadku COVID19 w klasie 7B i podejrzeniu choroby w klasie 8C organizacja zajęć w zespołach ulega tymczasowej zmianie.

Info

ADRES

Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Ks. Józefa Tischnera w Rajczy

34-370 Rajcza, ul. Rynek 2.

KONTAKT