Szkoła Podstawowa w Rajczy otwiera wkrótce punkt konsultacyjny w budynku szkoły dla Rodziców uczniów z Ukrainy naszej szkoły.

Punkt będzie zlokalizowany na parterze.

W punkcie będzie można rozmawiać w języku ukraińskim, angielskim, polskim.

Konsultant będzie mieć możliwość pracy na komputerze z dostępem do sieci internetowej oraz wydrukowania dokumentów niezbędnych do przyjęcia dziecka do naszej szkoły.

Szkoła planuje w najbliższym czasie zorganizowanie spotkania integracyjnego dla Rodziców uczniów z Ukrainy, podczas którego będą mogli poznać szkołę, rozmawiać o edukacji dzieci, pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz uzyskać inne przydatne informacje.

Czekajcie na więcej informacji!

Pozdrawiamy!

P.S.

Rodzice uczniów z Ukrainy mogą składać pytania na adres email:
poczta@szkola.rajcza.pl

————————————–
Tłumaczenie google:

Початкова школа в Райчі незабаром відкриє в будівлі школи консультаційний пункт для батьків українських учнів.

Пункт буде розташований на першому поверсі.

На пункті можна буде розмовляти українською, англійською та польською мовами.

Консультант зможе працювати на комп’ютері та роздруковувати документи, необхідні для зарахування дитини до нашої школи.

Слідкуйте за оновленнями для отримання додаткової інформації!

З найкращими побажаннями!

Найближчим часом школа планує організувати інтеграційну зустріч для батьків учнів з України, під час якої вони зможуть познайомитися зі школою, поговорити про навчання дітей, психолого-педагогічну допомогу та отримати іншу корисну інформацію.

Батьки учнів з України можуть задавати питання на електронну адресу:
poczta@szkola.rajcza.pl