Drodzy Uczniowie, Uczestnicy projektu „Poza nieskończoność. Beskidzkie spotkania młodych pasjonatów fizyki i matematyki”,

W imieniu organizatorów, Instytutu ad rem z Bielska-Białej, zapraszamy Was na internetowy wykład inauguracyjny, który odbędzie się w sobotę, 18 kwietnia, w godzinach 10:00-11:30 na platformie MS Teams. To już za dwa dni!

Interaktywny wykład i warsztat poprowadzi pan dr Tomasz Miller z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Opowie o liczbach i systemach liczbowych w sposób, jaki na pewno Was zaskoczy i zaciekawi.

Załączamy instrukcję logowania do platformy MS Teams oraz uczestniczenia w wydarzeniach on-line.

W razie wątpliwości i pytań, proszę kontaktujcie się z panem dr. Sławomirem Hermą, nauczycielem informatyki w V L.O. w Bielsku-Białej, slawomir.herma@lo5.bielsko.pl .
Telefon do organizatora z ramienia Instytutu ad rem: 600 26 03 03.

Do zobaczenia na pierwszym wykładzie!

INSTRUKCJA LOGOWANIA!

[pdf-embedder url=”https://www.szkola.rajcza.pl/wp-content/uploads/2020/04/Jak-sie-logowac_Platforma-MS-Teams.pdf” title=”Jak sie logowac_Platforma MS Teams”]Dyrektor szkoły

Brunon Bielecki