Program Aktywny powrót do szkoły

8 kwiecień, 2021

http://www.wfzawf.pl/

Rozpoczęła się rejestracja do programu Ministerstwa Edukacji i Nauki „Aktywny powrót uczniów do szkoły po pandemii”. Projekt skierowany został do nauczycieli wychowania fizycznego ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. Jego celem jest wsparcie uczniów w powrocie do pełnej sprawności fizycznej.

W projekcie uczestniczą najlepsi akademicy, specjaliści z AWF, którzy będą dzielić się wiedzą i umiejętnościami przydatnymi w pracy z młodymi ludźmi. Nauczyciele, którzy ukończą I etap projektu, zdobędą certyfikat i będą mogli wraz ze swoją szkołą ubiegać się o pieniądze na dodatkowe zajęcia sportowe.

Szczegóły programu znajdą Państwo na stronie www.wfzawf.pl oraz w komunikacie dołączonym do wiadomości.

Ostatnio dodane

Info

ADRES

Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Ks. Józefa Tischnera w Rajczy

34-370 Rajcza, ul. Rynek 2.

KONTAKT