Pożegnanie klas ósmych – wirtualny apel szkolny

Szanowna Dyrekcjo! Szanowni Nauczyciele! Drodzy Rodzice!

Koleżanki i Koledzy, Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. Józefa Tischnera w Rajczy!

Zapraszamy na apel z okazji pożegnania Szkoły, przygotowany przez uczniów klasy 8 a i b, który będzie prezentowany  25 czerwca 2020 r. (czwartek) od godziny 17.00 na stronie naszej szkoły.

Serdecznie zapraszamy!

Uczniowie klasy 8 „a” i „b” wraz z Wychowawczyniami,

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego programu. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Tomka Piątka.

POŻEGNANIE SZKOŁY – WIRTUALNY APEL

Nadszedł długo wyczekiwany koniec roku szkolnego, dla niektórych uczniów ostatni w szkole podstawowej. Uczniowie klasy 7a i 7b wraz z wychowawczyniami zapraszają do obejrzenia filmu, który przypomni uczniom klas ósmych początki nauki w szkole podstawowej. Szczególne podziękowania dla Bartosza Zająca z klasy 7a za montaż filmu.