Poza nieskończoność – Już w jutro tj. w sobotę 18-04-2020 o godz. 10.00 rozpocznie się pierwszy z cyklu wykładów zaplanowanych w ramach Projektu.

17 kw., 2020

Szanowni Państwo, drodzy uczniowie.

Już w jutro tj. w sobotę 18-04-2020 o godz. 10.00 rozpocznie się pierwszy z cyklu wykładów zaplanowanych w ramach Projektu. Poprowadzi go Pan dr inż. Tomasz Miller. W załączeniu przesyłam „niezbędnik”, który pomoże nam sprawnie uczestniczyć w tym i w pozostałych spotkaniach online. Bardzo proszę się z nim zapoznać.
W imieniu organizatorów
Sławomir Herma

Zasady uczestnictwa w wydarzeniach online w ramach

Projektu FIO „Poza nieskończoność…”

Przed wykładem:
 Logujemy się na platformę MsTeams zgodnie z przesłaną wcześniej instrukcją;
 Dołączamy się do spotkania online 1-3 min. przed jego planowanym rozpoczęciem;
 Stosujemy się do poleceń /sugestii wykładowcy i moderatora spotkania;
 Wyciszamy nasze telefony komórkowe;
W czasie trwania wykładów:
 Kamerki oraz mikrofony mamy wyłączone – jesteśmy w trybie „nasłuchu”;
 W okienku czatu możemy zadać pytanie wykładowcy lub poprosić o udzielenie głosu;
 Zabieramy głos, gdy wykładowca lub moderator udzieli nam głosu, (wtedy włączamy
swój mikrofon, ewentualnie kamerkę);
 Dbamy o kulturę spotkania: szanujemy swoje wypowiedzi, nie spamujemy czatu, nie
zagłuszamy innych;
 Dbamy, by nasi domownicy nie przeszkadzali nam w zajęciach;