Podsumowanie Turnieju FIFA20 Online szkół powiatu żywieckiego w SP1 w Rajczy

Podsumowanie Turnieju FIFA20 Online szkół powiatu żywieckiego w SP1 w Rajczy
24 czerwiec, 2020

Dziś odbyła się w naszej szkole uroczystość wręczenia nagród finalistom I Esportowego Turnieju FIFA20 szkół powiatu żywieckiego.

Z tej okazji w naszych progach gościliśmy: posła na Sejm RP – Przemysława Drabka, posła na Sejm RP – Kazimierza Matusznego, Wicestarostę Żywieckiego – Stanisława Kucharczyka, Dyrektora bielskiej delegatury Kuratorium Oświaty w Katowicach – Tomasza Kowalika oraz Wójta Gminy Rajcza – Zbigniewa Paciorka.

Finalistom turnieju zostały wręczone atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych gości oraz Starostę Żywieckiego – Andrzeja Kalatę i Dyrektora Wydziału Oświaty i Wychowania – Andrzeja Widzyka.

4 miejsce – zajął zawodnik SP1 w Rajczy – Bartosz Matuszek,
3 miejsce – zajął zawodnik SP1 w Rajczy – Mateusz Szymoński,
2 miejsce – zajął zawodnik SP1 w Łodygowicach – Igor Maślanka,
1 miejsce – zajął zawodnik Zespołu Szkół Budowlano-Drzewnych w Żywcu – Artur Karpeta.

Nasza Szkoła otrzymała puchar i książki o wartości 500 zł, a pozostali zawodnicy pamiątkowe medale.

Uczniowie SP1 w Rajczy zaprezentowali również e-Sport w praktyce – była to rozgrywka meczowa FIFA20 i występ grupy uczennic w rywalizacji Just Dance.

Serdecznie dziękujemy znamienitym gościom za przybycie i udział w uroczystości oraz wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wydarzenia w naszej Szkole w Rajczy.

GALERIA:

ZOBACZ