Startujemy z nowym wyzwaniem w ramach rozwijania zainteresowań uczniów, budowaniem dobrych relacji i rozszerzaniem horyzontów zainteresowań zdecydowanie wykraczających poza ramy edukacji szkolnej. Już dziś możemy się pochwalić, że jesteśmy pierwszą szkołą w regionie, która posiada stanowisko do rywalizacji zawodniczej w Formule1.

Dzięki wsparciu Stowarzyszenia Esport Polska nasi uczniowie będą mogli uczestniczyć w prestiżowych turniejach, szkoleniach i warsztatach w zakresie rywalizacji F1. Wcześniej jednak treningi, treningi i…. treningi. Ogromnie dopingujemy naszym obecnym  fantastycznym zawodnikom – to oczywiście Tymek Kucharczyk, Maciej Gładysz, Jan Przyrowski, obecnie najlepsi wg. Roberta Kubicy (link). Oczywiście czekamy na wrzesień i nowe zajęcia esportowe. Do zobaczenia wkrótce!

Pin It on Pinterest