Opłaty za obiady – maj 2021

14 Maj, 2021

Szanowni Rodzice.

Informujemy, że w szkole od 4 maja wprowadzono płatność elektroniczną za obiady. Jest to jedyna forma rozliczenia się i płatności za wydawane posiłki dla uczniów korzystających ze stołówki szkolnej. Prosimy o zapoznanie się z przesłaną wcześniej korespondencją na dziennik elektroniczny, w której otrzymali Państwo dostęp do indywidualnych kont.

W przypadku braku takiej informacji należy skontaktować się z p. Mateuszem Kąkolem przez edziennik  oraz podać informację na czy Państwa dziecko będzie korzystać z posiłków w maju. Wiąże się to z zaplanowanie ilości posiłków dla wszystkich uczniów szkoły. W przypadku braku wiadomości przyjmuje się, że uczeń nie będzie korzystać ze stołówki szkolnej.

Ostatnio dodane

Info

ADRES

Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Ks. Józefa Tischnera w Rajczy

34-370 Rajcza, ul. Rynek 2.

KONTAKT

Skip to content