Oferta studiów podyplomowych dla nauczycieli

Czytaj książki
4 sierpień, 2020

Zgodnie z korespondencją otrzymaną na pocztę szkoły przekazujemy do Państwa wiadomości informację dot. kierunków studiów podyplomowych:

  • Studia podyplomowe dla pracowników oświaty mają za zadanie podnosić kwalifikacje nauczycieli, by ich praca z dziećmi i młodzieżą była efektywna i odpowiadała coraz szybszemu tempu zmian w otaczającej rzeczywistości.
  • Studia doskonalące umożliwiają zdobycie dodatkowej wiedzy i umiejętności oraz wzbogacają i poszerzają warsztat zawodowy słuchacza, jednocześnie ułatwiając mu rozwiązywanie różnego rodzaju sytuacji zawodowych.

Oferta znajduje się pod linkiem.

https://wsuniterra.pl/kategoria/studia-podyplomowe/

 

UWAGA! Oferta ma charakter jedynie informacyjny i nie jest związana z WDN SP1 w Rajczy.

Ostatnio dodane

Info

ADRES

Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Ks. Józefa Tischnera w Rajczy

34-370 Rajcza, ul. Rynek 2.

KONTAKT