Вивчення польської мови. Безкоштовні навчальні матеріали для кожного навчального етапу

 

 

Викладачі та методисти Польського вчительського центру розробляють безкоштовні навчальні матеріали для кожного навчального етапу. Матеріали доступні на двох платформах: www.wlaczpolske.pl та www.zpe.gov.pl (у вкладці «Освіта польської діаспори»).

Ми також заохочуємо вас використовувати наступні освітні ресурси у вигляді підручників, розроблених за кошти Сенату для допомоги польській діаспорі та полякам за кордоном викладачами та методистами Польського вчительського центру. Користування ними безкоштовне.

 

Nauczyciele i metodycy Polonijnego Centrum Nauczycielskiego opracowują bezpłatne materiały dydaktyczne przeznaczone dla każdego etapu edukacyjnego. Materiały dostępne są na 2 platformach: www.wlaczpolske.pl oraz www.zpe.gov.pl (w zakładce „Edukacja polonijna”).

Zachęcamy Państwa także do korzystania z poniższych zasobów edukacyjnych w formie podręczników, opracowanych w ramach środków Senatu w zakresie pomocy Polonii i Polakom za granicą przez nauczycieli i metodyków Polonijnego Centrum Nauczycielskiego. Korzystanie z nich jest nieodpłatne.

Gra interaktywna

{:}{:uk}Викладачі та методисти Польського вчительського центру розробляють безкоштовні навчальні матеріали для кожного навчального етапу. Матеріали доступні на двох платформах: www.wlaczpolske.pl та www.zpe.gov.pl (у вкладці «Освіта польської діаспори»).

Ми також заохочуємо вас використовувати наступні освітні ресурси у вигляді підручників, розроблених за кошти Сенату для допомоги польській діаспорі та полякам за кордоном викладачами та методистами Польського вчительського центру. Користування ними безкоштовне.

Nauczyciele i metodycy Polonijnego Centrum Nauczycielskiego opracowują bezpłatne materiały dydaktyczne przeznaczone dla każdego etapu edukacyjnego. Materiały dostępne są na 2 platformach: www.wlaczpolske.pl oraz www.zpe.gov.pl (w zakładce „Edukacja polonijna”).

Zachęcamy Państwa także do korzystania z poniższych zasobów edukacyjnych w formie podręczników, opracowanych w ramach środków Senatu w zakresie pomocy Polonii i Polakom za granicą przez nauczycieli i metodyków Polonijnego Centrum Nauczycielskiego. Korzystanie z nich jest nieodpłatne.

Gra interaktywna

{:}

Pin It on Pinterest