Narodowe czytanie „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej

Narodowe czytanie „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej

Dziś dołączyliśmy do akcji narodowego czytania powieści Elizy Orzeszkowej pt. „Nad Niemnem”. Serdecznie dziękujemy naszym gościom za udział oraz jesteśmy ogromnie dumni z naszych uczniów i nauczycieli, którzy zorganizowali to wspaniałe wydarzenie. Gratulacje!

Nauka języka polskiego. Bezpłatne materiały dydaktyczne przeznaczone dla każdego etapu edukacyjnego

22 mar 2022 | Pomoc Ukrainie

Вивчення польської мови. Безкоштовні навчальні матеріали для кожного навчального етапу

 

 

Викладачі та методисти Польського вчительського центру розробляють безкоштовні навчальні матеріали для кожного навчального етапу. Матеріали доступні на двох платформах: www.wlaczpolske.pl та www.zpe.gov.pl (у вкладці «Освіта польської діаспори»).

Ми також заохочуємо вас використовувати наступні освітні ресурси у вигляді підручників, розроблених за кошти Сенату для допомоги польській діаспорі та полякам за кордоном викладачами та методистами Польського вчительського центру. Користування ними безкоштовне.

 

Nauczyciele i metodycy Polonijnego Centrum Nauczycielskiego opracowują bezpłatne materiały dydaktyczne przeznaczone dla każdego etapu edukacyjnego. Materiały dostępne są na 2 platformach: www.wlaczpolske.pl oraz www.zpe.gov.pl (w zakładce „Edukacja polonijna”).

Zachęcamy Państwa także do korzystania z poniższych zasobów edukacyjnych w formie podręczników, opracowanych w ramach środków Senatu w zakresie pomocy Polonii i Polakom za granicą przez nauczycieli i metodyków Polonijnego Centrum Nauczycielskiego. Korzystanie z nich jest nieodpłatne.

Gra interaktywna

{:}{:uk}Викладачі та методисти Польського вчительського центру розробляють безкоштовні навчальні матеріали для кожного навчального етапу. Матеріали доступні на двох платформах: www.wlaczpolske.pl та www.zpe.gov.pl (у вкладці «Освіта польської діаспори»).

Ми також заохочуємо вас використовувати наступні освітні ресурси у вигляді підручників, розроблених за кошти Сенату для допомоги польській діаспорі та полякам за кордоном викладачами та методистами Польського вчительського центру. Користування ними безкоштовне.

Nauczyciele i metodycy Polonijnego Centrum Nauczycielskiego opracowują bezpłatne materiały dydaktyczne przeznaczone dla każdego etapu edukacyjnego. Materiały dostępne są na 2 platformach: www.wlaczpolske.pl oraz www.zpe.gov.pl (w zakładce „Edukacja polonijna”).

Zachęcamy Państwa także do korzystania z poniższych zasobów edukacyjnych w formie podręczników, opracowanych w ramach środków Senatu w zakresie pomocy Polonii i Polakom za granicą przez nauczycieli i metodyków Polonijnego Centrum Nauczycielskiego. Korzystanie z nich jest nieodpłatne.

Gra interaktywna

{:}

Pin It on Pinterest