Nasza szkoła zaangażowała się w realizację projektu Gmin Partnerskich w Rajczy. 
 
Organizacją naszego udziału w warsztatach oraz działaniem merytorycznym zajęła się p. Magdalena Omyła. Uczniowie klas ósmych z powodzeniem zrealizowali zadania warsztatów o tematyce inwestycji i współpracy europejskiej naszego regionu. 
 
Serdecznie również dziękujemy wszystkim gościom za odwiedzenie naszego stoiska podczas Festiwalu Gmin Partnerskich w Rajczy.
 
Wielkie ukłony za pomoc dla p. Karoliny Iwanek i p. Mateusza Kąkola za organizację i animację stoiska oraz p. Doroty Kubiak i p. Alicji Przybyły za przygotowanie dekoracji i części artystycznej. BrawoWY!
 
Podczas wydarzenia pan dyrektor szkoły podjął tematykę współpracy z przedstawicielami gmin partnerskich z Włoch i Słowacji. Obiecujące rozmowy wkrótce z pewnością przyniosą realne działania i efekty.
 
#Rajcza #Lambrugo #Skalite
 

Relacja foto i video na stronie: https://www.facebook.com/SzkolaRajcza

 
Skip to content