Dziś w Bielsku-Białej uczennice klasy ósmej reprezentowały #SP1Rajcza w ramach pokazu innowacji edukacyjnej w dziedzinie tańca jako dyscypliny #Esport – miejscem prezentacji był Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących w Bielsku-Białej.

SP1 w Rajczy reprezentowały: Joanna Czechowicz, Julia Łajczak, Julia Urbaś oraz Oliwia Krzepina.
Pięknie i profesjonalnie przygotowany pokaz ogromnie zainteresował zebranych gości. Dziewczęta zaprezentowały trzy, różnorodne układy taneczne Just Dance trenowane wcześniej pod opieką p. Karoliny Iwanek.
Obecni goście:
  • Z-ca prezydenta m. Bielska-Białej p. Piotr Kucia,
  • Dyrektor Delegatury KO w Katowicach – p. Tomasz Kowalik,
  • Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu w B-B – p. Janusz Kaps,
  • Z-ca Naczelnika WEiS w B-B – p. Jacek Broda,
  • Dyrektor Zespoły Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących w B-B – p. Janusz Berek,
  • Dyrektor SP1 w Rajczy – p. Brunon Bielecki, Wice Dyrektor – p. Magdalena Kasztelnik
Relację z wydarzenia prowadziło – #RadioBielsko
#StowarzyszeniaEsportPolska zadeklarowało, że uczennice naszej szkoły swoje zainteresowania będą mogły realizować jako przyszłe trenerki uczniów SP1 w Rajczy podczas dodatkowych zajęć w przyszłym roku szkolnym. Planowane są również zajęcia #eDance w szkołach, które wybiorą – we współpracy j.w.????
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.
Skip to content