Wydawnictwo Klett Polska przygotowało serię zeszytów edukacyjnych dla dzieci ukraińskich w Polsce pt. „JA I TY TO MY”: „Alfabet polski”, „Kolorowanki”, „Gry i zabawy”, „Piosenki i wierszyki” oraz plakaty ze słownictwem.

Materiały mogą być przesłane za darmo szkołom podstawowym, przedszkolom i fundacjom prowadzącym kursy, warsztaty i półkolonie dla dzieci ukraińskich i dla grup mieszanych. Zainteresowane osoby mogą także obejrzeć zeszyty w formie flipbooków i ściągnąć darmowe rozmówki polsko-ukraińskie ze strony Klett dla Ukrainy.

Link do tej strony

W celu pozyskania powyższych materiałów należy wypełnić formularz zamówienia ze strony internetowej. Wypełniony formularz należy przesłać (skan) na adres: doradcy@klett.pl. Można też kontaktować się przez infolinię 61 626 90 90 lub pod adresem: doradcy@klett.pl

Skip to content