Mamy to! 2 miejsce w Rejonowych Zawodach w Sztafetowych Biegach Przełajowych

9 październik, 2019

Kolejny sukces naszych lekkoatletów. W Rejonowych Zawodach w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Zabrzegu, chłopcy z kl 7, 8 zdobyli 2 miejsce. Ulegli jedynie SMS Rekord z Bielska-Białej pozostawiając w tyle zawodników innych UKSów.

Dużym sukcesem zakończył się udział reprezentacji Szkoły Podstawowej nr.1 w Rajczy w sztafetowych biegach przełajowych chłopców z klas 7-8.

25.09.2019 r. w parku w Rajczy odbyły się zawody gminne, w których chłopcy zajęli 1 miejsce i awansowali, jako reprezentacja gminy Rajcza na zawody powiatowe.

04.10.2019 r. na stadionie w Węgierskiej Górce odbyły się zawody powiatowe, gdzie uczniowie Naszej Szkoły spektakularnie pokonali wszystkich mistrzów gmin w powiecie żywieckim, uzyskując znaczną przewagę, zapewnili sobie udział na zawodach rejonowych.

08.10.2019 r.na pięknym stadionie lekkoatletycznym w Zabrzegu koło Czechowic Dziedzic odbyły się zawody na szczeblu finału rejonu Bielsko – Biała, gdzie reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Rajczy po zaciętej sportowej walce zajęła wysokie drugie miejsce, przegrywając tylko ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego Rekord Bielsko –Biała.

Skład bardzo mocnej rajczańskiej drużyny to: Biernat Mikołaj, Kąkol Kacper, Zając Bartłomiej, Wydra Sebastian, Bysko Mikołaj, Tabacarz Marek, Oskar Rejs, Wolny Kacper.

Gratulujemy i bardzo dziękujemy chłopakom za godne reprezentowanie szkoły i Rajczy na szczeblu gminy, powiatu, rejonu, oraz za ambitną sportową walkę.

Pochwalić należy również zespół dziewczyn z klas 7-8, które zajęły czwarte miejsce na zawodach powiatowych w Węgierskiej Górce.

Popatrzcie na pamiątkowe zdjęcia z tych zawodów.

Ostatnio dodane

Info

ADRES

Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Ks. Józefa Tischnera w Rajczy

34-370 Rajcza, ul. Rynek 2.

KONTAKT