Wycieczka do Oszczadnicy (Słowacja). Informacje

Wycieczka do Oszczadnicy (Słowacja). Informacje

Wycieczka realizowana jest w ramach projektu: „Aktywna współpraca w zakresie ochrony dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego pogranicza PL-SK”, kod projektu: PLSK.01.01.00-SK-0114/17.
Program współpracy: Interreg V-A Polska-Słowacja dla 20 dzieci z Gminy Rajcza w wieku od 10 do 13 lat (klasy V-VIII szkoły podstawowej), w dniach 24-28.01.2024. Album zdjęć.

Procedury ochrony małoletnich SP1 w Rajczy

Procedury ochrony małoletnich SP1 w Rajczy

Standardy ochrony dzieci przed krzywdzeniem, to cztery zasady, których przyjęcie i wdrożenie sprawiają, że dana jednostka organizacyjna jest bezpieczna dla dzieci. Wdrożenie standardów oznacza, że każda zatrudniona osoba potrafi zidentyfikować sytuacje, w których bezpieczeństwo dziecka jest zagrożone. Każdy pracownik wie także, jakie działania podjąć, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo.

Życzenia Świąteczne

Życzenia Świąteczne

Życzymy Wiary, która może przenosić góry, Nadziei, która nigdy nie zgaśnie, Miłości, która jest światłem życia. Niech narodziny Chrystusa zwiastują dobrą nowinę! Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! Niech Święta Bożego Narodzenia, przyniosą WSZYSTKIM radość, pokój i wzajemną życzliwość. Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Ks. Józefa Tischnera w Rajczy.

Szlachetna Paczka 2023

Szlachetna Paczka 2023

Serdecznie dziekujemy wszystkim za udział w Akcji Szlachetna Paczka. Przekażemy wasze dary w odpowiednie ręce wkrótce!. Jesteście niesamowici! Brawo!

Skip to content