Konkurs matematyczny z okazji IX Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia

4 listopad, 2019

W dniu 28 października 2019 r. w klasie Vb zakończył się dwuetapowy konkurs matematyczny z okazji IX Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, którego celem było propagowanie formy nauczania / uczenia się matematyki poprzez zabawę.

Uczniowie mieli okazję odświeżyć sobie niezbędną wiedzę, która pozwoliła im powalczyć w pierwszym etapie konkursu o tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia. Kolejnym wyzwaniem było przygotowanie plakatów, komiksów, piosenek czy wierszy dotyczących tabliczki mnożenia.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wielkie zaangażowanie i miłą zabawę.

Miejsce I – Lena Suchońska i Julia Piekarz

Miejsce II – Karol Dziedzic i Seweryn Zając

Miejsce III – Aleksandra Kwaśny i Paulina Skorupa

Ostatnio dodane

Info

ADRES

Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Ks. Józefa Tischnera w Rajczy

34-370 Rajcza, ul. Rynek 2.

KONTAKT