Zaproszenie dla rodziców

Drodzy Rodzice,

Zapraszamy uczniów w klasach 4-8 do udziału w konkursie matematyczno-informatycznym InstaLogik.

I etap konkursu rozpoczął się kilka dni temu i będzie trwał do 30 października g. 20:00.

Udział w konkursie odbywa się przez stronę internetową – uczniowie mogą zgłaszać rozwiązania ze szkoły lub z domu.

Zadania przygotowaliśmy z myślą o szerokim gronie uczniów, nie tylko tych startujących w olimpiadach przedmiotowych. Chcieliśmy, żeby także “czwórkowi” uczniowie przy odrobinie wysiłku mogli samodzielnie odpowiedzieć na większość pytań. 

Uczniowie, którzy osiągną dobry wynik, zostaną zaproszeni do II i III etapu konkursu.

Po każdym etapie będzie prowadzony ranking w podziale na województwa, powiaty i szkoły – osobny dla każdej grupy wiekowej.

Uczniów rejestrują na konkurs rodzice przez stronę www.instalogik.pl, wnosząc opłatę 10 zł.

Konkurs organizowany jest przez InstaKod Sp z o.o., twórcę programu nauczania, środowiska programistycznego i podręczników informatyki w klasach 4-8 oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, publiczną placówkę doskonalenia nauczycieli.

Ewa Gąsienica-Samek
Dyrektor Programu InstaKod
www.instalogik.pl

Skip to content