Narodowe czytanie „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej

Narodowe czytanie „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej

Dziś dołączyliśmy do akcji narodowego czytania powieści Elizy Orzeszkowej pt. „Nad Niemnem”. Serdecznie dziękujemy naszym gościom za udział oraz jesteśmy ogromnie dumni z naszych uczniów i nauczycieli, którzy zorganizowali to wspaniałe wydarzenie. Gratulacje!

Komunikat 1/15/10/2020

15 paź 2020 | Aktualności, Covid19, Dla Nauczycieli, Dla Rodziców, Dla Uczniów

W związku z otrzymaną informacją od lekarza rodzinnego w Rajczy i PSSE w Żywcu informuję, że w Szkole Podstawowej Nr 1 w Rajczy potwierdzono dodatni wynik u jednego dziecka w klasie 7C.

W związku z ustaleniami z PSSE w Żywcu uczniowie klasy 7C zostają objęci kwarantanną od 16 do 22 października i będą realizować tryb nauki w formie zdalnej zgodnie z planem lekcji. Pozostali uczniowie pozostają pod dozorem epidemiologicznym. Piątek 16 października proszę poświęcić na przygotowanie się do realizowania nauki zdalnej. Nauka w pozostałych klasach zgodnie z obowiązującymi przepisami przebiega bez zmian w szkole. W przypadku zmiany decyzji Rodzice zostaną poinformowani tak szybko, jak to możliwe.

Apeluję o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny oraz obserwację dzieci pod względem stanu zdrowia. Wszelkie symptomy wskazujące na chorobę należy bezzwłocznie zgłaszać do lekarza rodzinnego.

Z wyrazami szacunku
Brunon Bielecki
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rajczy


Dodano: 14:11

Od dnia 16 do 22 października na kwarantannie przebywa 22 uczniów klasy 7C oraz 2 nauczycieli.

Klasa 7C uczestniczy w zajęciach lekcyjnych zgodnie z planem i przydziałem zastępstw w trybie zdalnym.
Pozostałe klasy uczestniczą w zajęciach zgodnie z planem i wg przydzielonych zastępstw za nauczycieli przebywających na kwarantannie.

Pin It on Pinterest