Narodowe czytanie „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej

Narodowe czytanie „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej

Dziś dołączyliśmy do akcji narodowego czytania powieści Elizy Orzeszkowej pt. „Nad Niemnem”. Serdecznie dziękujemy naszym gościom za udział oraz jesteśmy ogromnie dumni z naszych uczniów i nauczycieli, którzy zorganizowali to wspaniałe wydarzenie. Gratulacje!

Koronawirus. Przeciwdziałanie

Komunikat 1/03/11/2020

3 lis 2020 | Aktualności, Dla Rodziców

Szanowni Rodzice.
W związku z otrzymaną informacją o dodatnim wyniku Covid19 u wychowawczyni klasy 3B, po konsultacji z PSSE Żywiec oraz po ustaleniach z organem prowadzącym Gminą Rajcza – zajęcia w klasie 3B będą realizowane w trybie nauki zdalnej w dniach od 3 listopada do 9 listopada 2020.
Należy oczekiwać stosownych informacji telefonicznych od PSSE w Żywcu dotyczącej kwarantanny uczniów. Połączenia z PSSE w Żywcu mogą być wykonywane z zastrzeżonych nr telefonów.
Proszę o śledzenie zmian w planie lekcji i godzin realizacji.

Z poważaniem

Dyrektor Szkoły
Brunon Bielecki

Pin It on Pinterest