Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Dziecka zapraszamy społeczność SP1 w Rajczy  do wzięcia udziału w naszym projekcie.

Na naszej stronie publikujemy zdjęcia Nas – społeczności szkoły – piękne, dziecięce wspomnienia. Kto jest na zdjęciach? Kto był ich autorem? …. tych informacji niestety nie publikujemy. Jedna klatka fotografii (tak się kiedyś robiło zdjęcia aparatem na kliszę), jedno ujęcie aparatu, które przechowywane w artefaktach naszych albumów po latach staje się … – każde takie zdjęcie ma swoją historię, sentyment, śmiech, radość, zadumę – wspomnienie.

Jedno jest pewne – TAK – byliśmy kiedyś dziećmi i mimo wszystko wciąż nimi jesteśmy. 🙂

Zapraszamy do udziału Wszystkich zainteresowanych.

Dodaj zdjęcie do projektu

Aby Twoje zdjęcie znalazło się w naszej galerii wystarczy wysłać je w załączniku do wiadomości e-mail na adres:

poczta@szkola.rajcza.pl.

Jednocześnie informujemy, że po weryfikacji i spełnieniu klauzuli RODO oraz Polityki prywatności w ramach publikacji wizerunku osoby na zdjęciu na naszej stronie WWW – opublikujemy je w galerii projektu. Udział w projekcie jest dobrowolny.